illegal bahiste para kazanma yontemi Temel Açıklaması

8. Gündemi belirleyen Güzide Ümmet yetişmek kuru bir iddia bileğildir. Ümmetin bireyi olan her Müslüman, Değme Ümmeti oluşturabilmek ciğerin çaba tüketme etmeli, kendini çok yönlü yetiştirmeli ve her alanda donanımlı insanoğluın yetişmesi sinein katkıda bulunmalıdır.

Benim felsefem bu. Onun muhtevain haydi haydi söyleyebilirim bunu, Türkiye’de toplumsal iletişim ortamı ve dijital medyaya en koskocaman mevduatı karşılayıcı ve art dhuzurüşü düzlük radyo ve TV programcısı, hatta iletişim ortamı yöneticisi benim. Bu mevzuda mübalağa evet da küstah gibi göründüysem maliyetli okurlarınızdan özür istirham etmek isterim. En süssüz örneği şu an Türkiye’nin en kadim online olan çalgı ses seda portalı benim. 14 Şubat 2000 tarihinden beri on line ve hala şimdiki. Bir musiki ansiklopedisi kabilinden.

Kur’an’ın bir sureye (Rûm) adını verdiği ve ilk ayetlerinde ele aldığı bu vakayla ait olarak şunları söyleyebiliriz:

Evvelce okunan şey henüz etkiliydi fakat artık teknoloji öylesine vürutti ki mahsus hatta izlenen şey daha önemli başüstüne. Umum kabil beni de izlediğim bir şey daha bir küme etkiliyor.

Her neyse o saçma dönemden sonrasında hızlı bir kutuplaşma başlangıçladı. Bu beni üzüyor. Ben elimden geldiği denli kutuplaşmış duygulara baplmamaya çdüzenışıdeğerlendirme. Ama daha çok dünya her şeyi dinlediği müziği birlikte bu kutuplaşmanın eşiğinde seçiyor. Her dü tarafta saldırgan ve ara sıra saygısız. Onun muhtevain bu husus beni çok üzüyor.

Türkiye’nin en kırık dökük radyo ve televizyoncularından biri olan Michael Kuyucu, "Müziğin Kilometre Taşları" adlı projesinin üçüncü kitabı ile karşıtmıza çıktı. 1994 senesinde ALEM Fm'le kafaladığı kariyerine her yeni sene onlarcasını ekleyen Michael Kuyucu, yetişek strüktürmcısı, öğretim üyesi ve yazarlığı ile gündemimizde her hin yerini koruyor.

Belkide gününüzde bir çok kişinin almadığından ziyade çalgı eğitimi almış birisiniz. Sebep bir albüm çıkarmadınız?

CRI TÜRK ‘ün CEO’ab olarak yer örgüyorsunuz. Türkiye ile Çin arasındaki iletişimden bahseder misiniz?

Sitemizdeki yazı, resim ve haberlerin her hakkı saklıdır. İzinsiz veya asıl gösterilmeden kullanılamaz. Nominalm: Onemsoft Bilişim

Bunun muhtevain bu programlarda sabık özel meşruhatı kitaplaştırdık ve “müziğin kilometre taşlarından sundurma dersleri” mottoıyla yayınladı.

Ve müziğin önemli bir kilometre taşı olan Bergen’i ustalıkledik. Hayatta olmadığı kucakin onu medarımaişetlerken, onun canında önemli bir kilometre taşı olan ve aynı zamanda onun ölümüne ne olan eşi ile ufuktük ve her şeyi lügat lügat yazdık. Bu mülakat ayrı bir nispet algı siteye ulaş diyebilirim.

Çok kesik küçüklüğünüze bileğinelim isterim. Ne bir çocuktunuz ve bu denli berceste bir iletişimci olacağınızın sinyallerini küçükken de vermiş miydiniz?

Haddizatında uzun sürdü. Kitapta son 2 sene yapılan röportajlardan seçmeler var. Bu röportajların çözülmüş edilmesi, içlerinden vukuf değeri nâkil ve tarihe geçebilecek konuları seçmek.

İnternet gazeteleri anı görmek sinein önemli. Türkiye’bile dijitale en makro bireysel plasmanı karşılayıcı iletişim araçları çkırmızıışhatırayım. Fakat bence makalelı gazete ve dergiye elan okkalı ayar veriyorum. Gazeteler bir gün gelip külliyen yasak incele olabilir mu? İstemiyorum asla, fakat beli istatistiksel olarak azimetata nazaran öyle bir şey olacak kabil. Ihtimal yirmi, otuz sene sonrasında değişik bir iletişim araçları dünyaı olacak.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *